Taste of the Wild Pacific Stream konzerva pes 375 g

Výrobce: Taste of the Wild
Katalogové číslo: 724090
Cena: 50 Kč
Dostupnost:

Sdílejte na sociálních sítích

SdíletSdíletTweet

Taste of the Wild Pacific Stream je konzerva pro psy a zároveň skvělé doplnění a oživení suché stravy psa. Produkty Taste of the Wild jsou bez obilovin respektující psa jako masožravce. Masová konzerva plná kvalitního masa z lososa přispívá k perfektní kondici dospělých psů a podporuje jejich zdravou a lesklou srst.

Krmný návod: Psům do 25 kg váhy podávejte 200 - 400 g denně a psům nad 25 kg váhy podávejte 400 - 800 g denně. Tato dávka platí při použití konzervy jako kompletního krmiva, při doplňkovém použití bude dávka poloviční. Doporučená denní dávka je jen orientační, individuální spotřeba vašeho psa závisí na jeho tělesné váze, aktivitě, věku a ročním období. Zvíře by mělo mít vždy k dispozici misku s čistou čerstvou vodou.

Složení: Losos, rybí vývar, voda, vejce, hrášek, přírodní aroma, bramborový škrob, uhličitan vápenatý, sladké brambory, brambory, ryby z oceánu, uzený losos, guma guar, sůl, tripolyfosforečnan sodný, chlorid draselný, extrakt z juky, fosforečnan vápenatý, cholin chlorid, sušené kořínky čekanky, rajčata, borůvky, maliny, železo proteinát, zinek proteinát, vitamin E doplněk, měď proteinát, mangan proteinát, riboflavin, seleničitan sodný, jodičnan vápenatý, thiamin, vitamín A, vitamin B12, jodid draselný, biotin, vitamin D3.

Hmotnost: 375 g

Alternativy...