OBT Dog Adult fish large breed 11,34 kg

Výrobce: Oven-Baked Tradition
Katalogové číslo: 410A92031
Cena: 1 549 Kč
Původní cena: 1 823 Kč
Dostupnost: méně než 5 ks skladem

Sdílejte na sociálních sítích

SdíletSdíletTweet

Oven-Baked Tradition Dog Adult Fish large breed je kompletní krmivo s rybím masem určené pro dospělé psy všech plemen.

OVEN-BAKED TRADITION - pomalu pečená krmiva, vyráběná v kanadské rodinné firmě, nabízejí neodolatelné chutě a výjimečné výživové hodnoty.

Všechny recepty prochází procesem pomalého pečení v extra dlouhé troubě v malých porcích, to vše pro zachování maximální kvality a čerstvosti – jako byste si připravovali pokrm pro sebe doma.

Zvláštní pozornost je věnována vyváženosti minerálů a vitamínů v každé z receptur, které tak pomáhají zdraví a kondici vašich psů.

Jako hlavní ingredienci obsahují recepty vždy skutečné maso získávané z vybraných farem. Ať už zvolíte kuřecí, jehněčí, kozí, krůtí nebo rybí maso, čerstvost a kvalita masa je vždy nekompromisní.

Receptury Oven-Baked Tradition obsahují také šťavnaté ovoce a zeleninu, jako jsou sladké brambory, jablka, borůvky, banány, špenát, brokolice, dýně a brusinky (jmenujeme jen některé z nich), které psům poskytují základní živiny nutné k dlouhému a zdravému životu.

Pro uspokojení výživové potřeby psů komplexně jsou krmiva obohacena také vitamíny, minerály a celozrnnými obilovinami (ječmen, oves, žito, lněné semínko), které si kvůli optimalizovaci jejich prospěšnosti mele sám výrobce.

Na zdraví psů výrobci záleží stejně jako vám, a proto žádná receptura NEobsahuje hormony, antibiotika, umělá dochucovadla ani konzervační látky.

Krmný návod: Viz obal. Doporučená denní dávka je jen orientační, individuální spotřeba vašeho psa závisí na jeho tělesné váze, aktivitě, věku a ročním období. Zvíře by mělo mít vždy k dispozici misku s čistou čerstvou vodou.

Složení: Ryby (25,0 % čerstvé rybí maso, 17,0 % sušené rybí maso), ječmen, oves, kanolový olej, lněná semínka, ječné kroupy, hnědá rýže, batáty, mořská sůl, inulin, chondroitin sulfát, glukosamin hydrochlorid, špenát, jablka, banány, borůvky, brokolice, brusinky, řasy, výtažek z rostliny Yucca schidigera, výtažek z rozmarýnu.

Hmotnost: 11,34 kg

Alternativy...