Eminent Puppy Milk 0.5 kg

Výrobce: Eminent
Katalogové číslo: 702090
Cena: 209 Kč
Původní cena: 210 Kč
Dostupnost: méně než 5 ks skladem

Sdílejte na sociálních sítích

SdíletSdíletTweet

Eminent Puppy Milk obsahuje L-carnitin, který napomáhá k rozvoji imunitního systému, k optimálnímu vývoji kostry a svalstva, k intenzivnímu růstu a vynikajícímu zdraví vašeho štěněte. Mléko je možné použití také při odstavu štěňat při přechodu na pevnou stravu. Výborně rozpustné.

Bez sojoproteinového koncentrátu, vysoký obsah mléčných složek, probiotická kultura Enterococcus faecium pro podporu trávení, PH 5,8 - působí preventivně proti průjmům.

Krmný návod: Sušené mléko pečlivě rozmíchejte s pitnou vodou v poměru 1:3 (např. 100 g Eminent Puppy Milk + 300 ml vody). Optimální teplota vody pro rozmíchání je maximálně 40 - 50 °C. Hotové mléko podávejte od 1. dne po narození vždy teplé a při teplotě 35 - 40 °C. 1 odměrka = 20 g. Přesné dávkování je uvedené na obale Skladujte v uzavřeném obale na chladném místě.
Od 4. týdne je možné přidávat granulované krmivo Eminent Puppy nebo Eminent Puppy Large Breed.
Od 6. týdne lze mléko plně nahradit granulovaným krmivem Eminent Puppy nebo Eminent Puppy Large Breed.

Složení: Sušená syrovátka, sušené odtučněné mléko, rostlinné oleje (směs palmového a kokosového oleje), hydrolyzovaný pšeničný protein, doplňkové látky (vitamíny, stopové prvky, mikroorganismy).

Hmotnost: 0,5 kg

Alternativy...