Benefeed Acidomid králíci sol 500 ml

Výrobce: Benefeed
Katalogové číslo: 31260610
Cena: 129 Kč
Dostupnost: méně než 5 ks skladem

Sdílejte na sociálních sítích

SdíletSdíletTweet

Acidomid obsahuje kompletně všechny organické kyseliny důležité pro králíky a navíc - jako jediný přípravek svého druhu na trhu - glukózu a vyvážený poměr minerálních látek stimulujících metabolismus a zvyšujících imunitu organismu.
Organické kyseliny okyselují napájecí vodu a tím ji zároveň konzervují a stabilizují - proto nedochází k nežádoucímu rozvoji patogenních bakterií a plísní již v napájecí vodě.

Acidomid také zvyšuje odolnosti proti jiným než bakteriálním chorobám (jako např. kokcidióze). Organické kyseliny jsou lehce stravitelné a v organismu využité jako zdroj energie.

Acidomid redukuje potíže zažívacího traktu, zlepšuje stravitelnost bílkovin a minerálních látek. Acidomid má silný antibakteriální účinek jak v krmivu, tak i ve střevě. Snižuje rizika průjmového onemocnění, má vliv na aktivitu enzymů a zlepšuje konverzi živin. Ve výživě králíků doporučujeme pravidelně používat také OPTIMIN pro králíky, který udržuje vyrovnanou hladinu minerálních látek v organismu.

Krmný návod: Podává se do napájecí vody v množství 10 ml na 1 litr vody. V počátku podávání doporučujeme dávkování po dobu 2-3 dnů poloviční. Odměrka je součástí balení.

Složení: Minerální látky, organické kyseliny (mravenčí, propionová, mléčná, octová, citronová), kyselina L-askorbová, glukóza a další účinné látky.

Objem: 500 ml

Alternativy...