Bea Natur č.19 luxusní regenerační balzám 250 ml

Výrobce: Bea Natur
Katalogové číslo: 440197
Cena: 259 Kč
Dostupnost: není skladem

Sdílejte na sociálních sítích

SdíletSdíletTweet

Luxusní regenerační balzám – kondicionér – krém je koncentrovaný balzam určený k regeneraci všech typů srsti. Luxusní výrobek – zvlhčuje pokožku,zabraňuje jejímu vysoušení, omezuje zacuchávání srsti, vyživuje, regeneruje. Obsahuje panthenol a vitamin E, olej z klíčků, mandlový olej, glycerin, koenzym Q 10 a vosk Shea Butter – (přírodní látka z oříšků máslovníku - stromu Butyrospermum Parkii), který zjemňuje a zvláčňuje srst, vyživuje do hloubky a podporuje obnovu tkání. Tvoří na srsti film, který chrání před fyzikálními vlivy (sucho, vítr, zima), exhalacemi a chrání před UV zářením. Neobsahuje alkohol ani silikon. Balzám působí okamžitě, je dokonalým pomocníkem k ošetření vysušené, lámavé a jinak poškozené a zničené srsti. Usnadňuje česání za sucha i za mokra, dává srsti hebkost, vláčnost, jemnost a lesk. Přípravek je nedráždivý, antistatický, s ideálně vyváženým pH. Snadno se vymývá BEA natur šampony. Při manipulaci dbejte na to, aby se do kelímku nedostaly nečistoty.

Návod k použití: Pro běžné ošetření srsti: Po použití vhodného šamponu BEA natur srst řádně opláchneme vodou. 2 kávové lžičky Luxusního regeneračního bálzamu důkladně smícháme s 0,5 l teplé vody. Roztok důkladně vetřete po celé délce srsti, nechejte asi 3 minuty působit a následně srst důkladně spláchněte vodou. Srst vysušte a dokončete úpravu jako obvykle.
Pro poškozenou srst: Po použití vhodného šamponu BEA natur srst řádně opláchněte vodou. 2 polévkové lžíce Luxusního regeneračního balzamu smíchejte s 0,2 l teplé vody. Roztok důkladně vetřete po celé délce srsti, (v případě extrémně zničené a přesušené srsti použijte balzám nezředěný), nechejte asi 5 minut působit a důkladně spláchněte. Srst vysušte a dokončete úpravu jako obvykle.

Objem: 250 ml

Alternativy...